Sıkça sorulan sorular

Kesebileceğiniz max. ölçüler nedir?

Makinelerimizin kesim alanı en fazla 1300x900mm'dir. Fakat materyal plakaları belirli standartlara göre üretildiğinden yönergelerde de belirtildiği gibi çiziminiz istediğiniz materyalin ölçülerini aşmamalıdır. İstediğiniz materyalin max. ölçülerini öğrenmek için tabloya gidin.

Toplu siparişlerde indirim sunuyormusunuz?

100+ siparişlerinizde, info@caweb.org adresinden ulaşarak indirim alabilirsiniz.

Diğer dosya formatları için fiyatlandırma yapıyormusunuz?

Malesef hayır. Mevcut dosya formatınızı değiştirmek için online dönüştürme hizmeti sağlayan web sitelerini "DWG to DXF online convert" vb. şekillerde aratarak bulabilirsiniz. Yakında diğer formatları da sistemimize dahil edeceğiz.

Büküm, baskı vb. işlemleri yapıyormusunuz?

Malesef şuan bu ve benzeri hizmetleri sunmuyoruz. Talepler arttığında bu ve benzeri hizmetleride sunmaya başlayacağız.

İstediğim materyal yok. Kendi materyalimi kesebilirmisiniz?

Malesef hayır. Fakat bizi sosyal medyadan takip ederek yaptığımız anketlere oy vererek veya sipariş sonrası memnuniyet formumuzu doldurarak istediğiniz materyalin de sitemize eklenmesine yardımcı olabilirsiniz.

Sadece plaka satın almak istiyorum mümkün mü?

Evet mümkün. "Sadece plaka al" formunu doldurmanız gerekir. Bu, sadece plaka alımlarınızda %20 indirimden faydalanmanıza yarar.

Kargo hakkında daha fazla bilgi verebilirmisiniz?

Parçalarınız, uçtan uca kapladığı alandan 1cm fazla kesilerek dörtgen levha halinde paketlenmektedir. Bu, teslimat sırasında oluşabilecek olumsuzlukları minimize eder. Olası bir sorunda Whatsapp hızlı sorun hattından iletişime geçebilirsiniz.

Bize soru sor